widget.job-description.alt

Magazynier - Aleksandrowice koło Krakowa

Aleksandrowice (pow. krakowski)
14 maja 2024
Opis stanowiska
  • Przyjmowanie i rozkładanie dostaw
  • Obsługa programów magazynowych
  • Ewidencja i sprawdzanie towaru
  • Segregacja i układanie sprzętu na paletach, półkach magazynowych
  • Przygotowanie towarów do wysyłki
  • Dbanie o porządek i czystość magazynu
Wymagania
  • Minimum 2-letnie doświadczenie pracy na magazynie
  • Obsługa komputera
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dobra organizacja pracy
  • Komunikatywność
  • Sprawność fizyczna
  • Uprawnienia UDT na wózki, mile widziane uprawnienia na podesty ruchome
Oferujemy
  • Pracę z wykorzystaniem najnowszych technologii z branży
  • Umowa o pracę z wynagrodzeniem podstawowym + comiesięczna premia uzależniona od wyników pracy + dodatek frekwencyjny
  • Możliwość powiększenia swoich umiejętności i zdobycia nowych doświadczeń
  • Benefity: karta MultiSport lub Medicover Sport, prywatna opieka medyczna, kursy językowe, ubezpieczenie na życie
  • Atrakcyjne zniżki pracownicze do 50%
Tracker image