widget.job-description.alt

Serwisant sprzętu komputerowego

Aleksandrowice (pow. krakowski)
25 czerwca 2024
Opis stanowiska
  • Diagnozowanie i naprawa usterek sprzętu komputerowego, głównie laptopów
  • Montaż i demontaż podzespołów
  • Instalacja oprogramowania i sterowników
  • Konserwacja i czyszczenie laptopów
  • Współpraca z klientami w celu ustalenia problemów i zapewnienia satysfakcji
Wymagania
  • Doświadczenie w naprawach sprzętu komputerowego, preferowane w zakresie laptopów
  • Znajomość podstawowych technologii komputerowych oraz systemów operacyjnych (Windows, MacOS)
  • Umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów sprzętowych i oprogramowania
  • Umiejętność czytania schematów
  • Mile widziana umiejętność lutowania w systemie: SMT, THT
Oferujemy
  • stabilna praca na pełny etat w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • wynagrodzenie podstawowe + comiesięczna premia uzależniona od indywidulanych wyników
  • dodatek frekwencyjny
  • praca w przyjaznej atmosferze w zgranym kilkuosobowym zespole
  • możliwość powiększenia swoich umiejętności i zdobycia nowych doświadczeń w obszarze stale rozwijającej się technologii
  • benefity: karta sportowa, pakiet medyczny, nauka języków obcych czy też ubezpieczenie grupowe
  • atrakcyjne zniżki pracownicze do -50%
Tracker image