widget.job-description.alt

Pracownik Działu Reklamacji

Aleksandrowice (pow. krakowski)
20 czerwca 2024
Opis stanowiska

Kompleksowa obsługa reklamacji:

  • Przyjmowanie i rejestrowanie reklamacji klientów
  • Analiza zgłoszeń reklamacyjnych oraz podejmowanie decyzji o ich rozpatrzeniu
  • Współpraca z innymi działami firmy w celu skutecznego rozwiązywania problemów
  • Utrzymywanie kontaktu z klientami w celu informowania ich o statusie reklamacji
  • Kontakt mailowy i telefoniczny z klientem (tworzenie reklamacji, pomoc zdalna, kontakt z klientem w sprawach reklamacji)
Wymagania
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (call center, obsługa klienta, obsługa reklamacji)
  • Obsługa arkuszy kalkulacyjnych oraz edytorów tekstowych
  • Umiejętność wyszukiwania informacji w Internecie
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Miele widziana znajomość sprzętu IT
Oferujemy
  • Prace z wykorzystaniem najnowszych technologii w branży
  • Szkolenia wprowadzające
  • Możliwość powiększenia swoich umiejętności i zdobycia nowych doświadczeń
  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym i dynamicznym zespole.
  • Zniżki pracownicze do 50%
  • Benefity: MultiSport lub Medicover Sport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie.
Tracker image