widget.job-description.alt

Specjalista ds. Sprzedaży Internetowej - E-Commerce - Aleksandrowice

Aleksandrowice (pow. krakowski)
08 maja 2024
Opis stanowiska
  • Rozbudowa i aktualizacja oferty w różnych kanałach sprzedaży (wystawianie nowych oraz weryfikacja już wystawionych ofert pod kątem zgodności z ustalonymi standardami
  • Stały nadzór nad elektronicznymi kanałami sprzedaży (np. strona internetowa sklepu, Allegro) – odpowiednie kształtowanie oferty handlowej
  • Analizowanie rynku, monitorowanie działań konkurencji oraz trendów w obszarze e-commerce
  • Dbałość o wzrost sprzedaży i optymalizację kosztów z nią związanych
  • Wykazywanie inicjatywy w działaniu oraz konsekwencja w dążeniu do jak najlepszej realizacji postawionych celów
  • Proponowanie strategii działań sprzedażowych i reklamowych
Wymagania
  • Znajomość platformy IdoSell Shop lub innej oraz platform sprzedażowych np. Allegro.pl, Morele.net, Wszystko.pl, Empik.com
  • Dobra znajomość zagadnień związanych ze sprzętem IT lub zamiłowanie do wiedzy technicznej
  • Umiejętność korzystania z rozwiązań mających na celu zwiększenie efektywności pracy
  • Analityczne myślenie, dobra organizacja własnej pracy i samodzielność
  • Konsekwencja w dążeniu do realizacji określonych celów

Mile widziane

  • Znajomość języka niemieckiego
Oferujemy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie podstawowe + comiesięczna premia uzależniona od indywidualnych wyników
  • Dodatek frekwencyjny
  • Nabycie wiedzy w obszarze stale rozwijającej się technologii
  • Wsparcie ze strony zespołu i przełożonych
  • Benefity: pakiety sportowe - MultiSport, MEDICOVER Sport, pakiet rozwoju osobistego MultiLife, pakiet medyczny WARTA, ubezpieczenie grupowe
  • Atrakcyjne zniżki pracownicze
Tracker image