widget.job-description.alt

Doradca Sprzedaży w Salonie Komputerowym - Gdańsk

Gdańsk
21 lutego 2024
Opis stanowiska
  • Sprzedaż w sklepie urządzeń IT (laptopy, PC, telefony + akcesoria)
  • Profesjonalna obsługa klienta, fachowe doradztwo, przygotowanie produktu do sprzedaży
  • Realizacja celów sprzedażowych
  • Pozyskiwanie nowych klientów (kontakt telefoniczny, mailowy, social media)
  • Dbanie o porządek w salonie
Wymagania
  • Rozwinięte umiejętności sprzedażowe i organizacyjne poparte doświadczeniem na podobnym stanowisku
  • Znajomość zagadnień związanych ze sprzętem IT (laptopy, PC, telefony)
  • Znajomość oprogramowania  (Windows, Microsoft Office)
  • Zdolność do kreowania nowych pomysłów dopasowanych do potrzeb klienta
  • Konsekwencja w dążeniu do realizacji określonych celów
Oferujemy
  • Wynagrodzenie: podstawa + miesięczna prowizja uzależniona od indywidualnych wyników
  • Comiesięczny dodatek frekwencyjny
  • Nabycie wiedzy w obszarze stale rozwijającej się technologii komputerowej
  • Wsparcie ze strony zespołu
  • Benefity w postaci karty MultiSport, MultiLife, Medicover Sport, prywatnego pakietu medycznego czy ubezpieczenia grupowego
  • Atrakcyjne zniżki pracownicze
Tracker image